Runde 1 | ||||||||||||||
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
MAGERLE Daniela (WTTV) RADEL Martin (NÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
FRIEDRICH Christian (OÖTTV) KELLERMANN Sophia (OÖTTV) | ||||||||||||||
PALATIN Lena (BTTV) PATZELT Philipp (BTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
KAPOLNEK Narayan (NÖTTV) PROMBERGER Lena (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
CHEN Alexander (NÖTTV) CHEN Sofia Lu (NÖTTV) | ||||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) OBERFICHTNER Simon (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
BECK Martina (BTTV) SCHMIDT Florian (BTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
DILLON Adrian (TTTV) OPPELZ Teresa (TTTV) | ||||||||||||||
REITNER Alexander (NÖTTV) SAUER Rosa (STTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
LUGINGER Melanie (STTV) TRINK Michael (STTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
GRININGER Thomas (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) HABESOHN Dominik (BTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
GUTSCHI Martin (KTTV) VOUK Anna Maria (KTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
JAUCK Heike (STTTV) ZILLER Thomas (STTV) | ||||||||||||||
KEUSCHNIG Patrick (KTTV) SUPPNIG Julia (KTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
BÄUERLE Martin (NÖTTV) SCHUSTER Sophie (WTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
PICHLER Jörg-Peter (NÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) | ||||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) PLATTNER Dominique (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
ERAK Milena (WTTV) KOSZIK Tobias (WTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
REMS Alexander (KTTV) SCHÄTZER Evelyn (KTTV) | ||||||||||||||
MEISSL Martina (STTTV) VORCNIK David (STTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
HABESOHN Mathias (BTTV) HABESOHN-STRELEC Manuela (NÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
SIMONER Christoph (STTTV) STORER Lisa (STTTV) |
Achtelfinale | ||||||||||||
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
FRIEDRICH Christian (OÖTTV) KELLERMANN Sophia (OÖTTV) | ||||||||||||
KAPOLNEK Narayan (NÖTTV) PROMBERGER Lena (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
CHEN Alexander (NÖTTV) CHEN Sofia Lu (NÖTTV) | ||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) OBERFICHTNER Simon (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
BECK Martina (BTTV) SCHMIDT Florian (BTTV) | ||||||||||||
REITNER Alexander (NÖTTV) SAUER Rosa (STTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
GRININGER Thomas (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) HABESOHN Dominik (BTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
GUTSCHI Martin (KTTV) VOUK Anna Maria (KTTV) | ||||||||||||
BÄUERLE Martin (NÖTTV) SCHUSTER Sophie (WTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
PICHLER Jörg-Peter (NÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) | ||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) PLATTNER Dominique (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
REMS Alexander (KTTV) SCHÄTZER Evelyn (KTTV) | ||||||||||||
MEISSL Martina (STTTV) VORCNIK David (STTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
SIMONER Christoph (STTTV) STORER Lisa (STTTV) | ||||||||||||
Viertelfinale | ||||||||||||||
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
CHEN Alexander (NÖTTV) CHEN Sofia Lu (NÖTTV) | ||||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) OBERFICHTNER Simon (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GRININGER Thomas (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) HABESOHN Dominik (BTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
PICHLER Jörg-Peter (NÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) | ||||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) PLATTNER Dominique (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
SIMONER Christoph (STTTV) STORER Lisa (STTTV) |
Halbfinale | ||||||||||||||
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GRININGER Thomas (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) HABESOHN Dominik (BTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
SIMONER Christoph (STTTV) STORER Lisa (STTTV) | ||||||||||||||
Finale | ||||||||||||
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
SIMONER Christoph (STTTV) STORER Lisa (STTTV) |
Sieger |
PFEFFER Simon (OÖTTV) POLCANOVA Sofia (OÖTTV) |