Achtelfinale | ||||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) OPPELZ Teresa (TTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
DJORDJEVIC Natasa (STTV) PÖLL Elena (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
CHEN Claudia Ming (NÖTTV) CHEN Sofia Lu (NÖTTV) | ||||||||||||||
PFEFFER Anna (WTTV) WELKHAMMER Melanie (STTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GENSER Theresa (TTTV) UNGERHOFER Nicole (TTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) STORER Lisa (STTTV) | ||||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
REGNER Larissa Katharina (STTTV) SAUER Rosa (STTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
REITER Romy Josefa (OÖTTV) SCHUSTER Sophie (WTTV) | ||||||||||||||
KAPFINGER Martina (TTTV) RAICH Theresa (TTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GENSER Elena (TTTV) SPEHAR Jessica (NÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
LIU Yuan (OÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) |
Viertelfinale | ||||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) OPPELZ Teresa (TTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
CHEN Claudia Ming (NÖTTV) CHEN Sofia Lu (NÖTTV) | ||||||||||||||
PFEFFER Anna (WTTV) WELKHAMMER Melanie (STTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GALITSCHITSCH Nicole (STTTV) STORER Lisa (STTTV) | ||||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
REGNER Larissa Katharina (STTTV) SAUER Rosa (STTTV) | ||||||||||||||
KAPFINGER Martina (TTTV) RAICH Theresa (TTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
LIU Yuan (OÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) | ||||||||||||||
Halbfinale | ||||||||||||
LEITNER Selina (STTV) OPPELZ Teresa (TTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
PFEFFER Anna (WTTV) WELKHAMMER Melanie (STTV) | ||||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
LIU Yuan (OÖTTV) SOLJA Amelie (KTTV) |
Finale | ||||||||||
PFEFFER Anna (WTTV) WELKHAMMER Melanie (STTV) | ||||||||||
| ||||||||||
DIENDORFER Ines (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) | ||||||||||
Sieger |
DIENDORFER Ines (OÖTTV) MISCHEK Karoline (OÖTTV) |