Scheduled date | Leg | R. | SCHZ1 Landesliga Play-Off A/B | SCHZ2 Landesliga Play-Off C/D | SCHZ3 Landesliga Play-Off C/D | SCHZ4 Landesliga Abstiegs-Play-Off |
---|---|---|---|---|---|---|
22.09.2019 - 28.09.2019 |
1 | 1 |
H: INNS4 7:0 |
A: WOHO3 0:7 |
H: LECK2 6:1 |
A: PSVT1 6:4 |
29.09.2019 - 05.10.2019 |
1 | 2 |
H: JENB1 6:3 |
H: TFES1 6:1 |
A: KIRB3 1:6 |
H: RUM3 5:5 |
06.10.2019 - 12.10.2019 |
1 | 3 |
A: MIEM1 6:4 |
A: KRAM2 1:6 |
H: WOHO4 5:5 |
A: JOHN3 3:7 |
13.10.2019 - 19.10.2019 |
1 | 4 |
H: INZI2 7:0 |
H: JOHN2 3:6 |
A: HALS2 0:7 |
H: HALS4 8:2 |
20.10.2019 - 26.10.2019 |
1 | 5 |
A: FULP2 6:1 |
A: JENB2 2:6 |
H: WATT2 6:3 |
|
03.11.2019 - 09.11.2019 |
1 | 6 |
H: LECK1 6:4 |
H: RUM2 6:2 |
H: SVGT4 (PT) 6:4 |
H: SVGT5 5:5 |
10.11.2019 - 16.11.2019 |
1 | 7 |
H: SVGT3 (PT) 7:0 |
A: HALS1 2:6 |
H: WATT1 3:6 |
A: RUM5 5:5 |
17.11.2019 - 23.11.2019 |
1 | 8 |
H: KUST2 7:0 |
H: KIJO1 3:6 |
A: KIJO2 3:6 |
A: KIRB4 6:4 |
24.11.2019 - 30.11.2019 |
1 | 9 |
A: INZI1 6:2 |
A: KUST3 6:1 |
H: INNS5 6:2 |
H: WOHO5 9:1 |
01.12.2019 - 07.12.2019 |
1 | 10 |
H: RUM1 5:5 |
H: MILS2 6:4 |
A: MAST1 6:4 |
A: TFES2 7:3 |
08.12.2019 - 14.12.2019 |
1 | 11 |
A: MILS1 7:0 |
A: KIRB2 6:4 |
H: INZI3 6:3 |
H: KUST4 9:1 |
15.12.2019 - 21.12.2019 |
1 | 1 |
H: FULP3 5:0 |
|||
26.01.2020 - 01.02.2020 |
1 | 1 |
A: JENB1 4:6 |
H: SCHZ3 6:2 |
A: SCHZ2 2:6 |
H: INNS5 6:3 |
02.02.2020 - 08.02.2020 |
1 | 2 |
H: SIIM1 6:4 |
H: SVGT4 7:0 |
A: TFES1 1:6 |
A: MAST1 1:6 |
16.02.2020 - 22.02.2020 |
1 | 3 |
H: MIEM1 6:2 |
A: HALS2 5:5 |
H: JENB2 2:6 |
H: LECH1 6:2 |
23.02.2020 - 29.02.2020 |
1 | 4 |
H: FULP2 7:0 |
A: TFES1 6:4 |
H: KIJO2 6:3 |
A: RUM4 2:6 |
01.03.2020 - 07.03.2020 |
1 | 5 |
A: FULP1 2:6 |
H: WATT1 2:6 |
A: RUM2 0:7 |
H: KIRB3 6:4 |
08.03.2020 - 10.03.2020 |
1 | 6 |
H: TYZI1 Thu. 12.03.2020 20:15 |
A: RUM2 Fri. 13.03.2020 20:00 |
H: SVGT4 Fri. 13.03.2020 20:30 |
H: INZI3 Fri. 13.03.2020 20:30 |
11.03.2020 - 11.03.2020 |
1 | 7 |
A: JOHN1 Thu. 12.03.2020 20:00 |
H: KUST3 Fri. 13.03.2020 20:30 |
A: WOHO4 Tue. 17.03.2020 20:15 |
A: LECK2 Mon. 16.03.2020 19:45 |
12.03.2020 - 12.03.2020 |
1 | 8 |
A: WOHO2 Thu. 12.03.2020 20:30 |
A: KIJO2 Tue. 17.03.2020 19:30 |
H: HALS2 Thu. 26.03.2020 20:15 |
H: WATT2 Fri. 13.03.2020 20:30 |
13.03.2020 - 13.03.2020 |
1 | 9 |
H: INZI1 Thu. 09.04.2020 20:15 |
H: WOHO4 Fri. 13.03.2020 20:30 |
A: WATT1 Tue. 17.03.2020 19:30 |
A: HALS3 Tue. 17.03.2020 20:00 |
14.03.2020 - 14.03.2020 |
1 | 10 |
A: RUM1 Wed. 01.04.2020 20:00 |
A: MILS2 Tue. 17.03.2020 20:00 |
H: KUST3 Fri. 20.03.2020 20:30 |
A: FULP3 Fri. 20.03.2020 19:30 |
15.03.2020 - 15.03.2020 |
1 | 11 |
H: KIRB1 Thu. 19.03.2020 20:15 |
H: JENB2 Fri. 20.03.2020 20:30 |
A: MILS2 Tue. 17.03.2020 20:00 |
A: RUM3 Fri. 20.03.2020 20:00 |